Ainus omalaadne eestikeelne mustkunsti ja maagiateemaline internetikursus!
Lisa ostukorvi30 €

Hakka võluriks!
Nüüd on sul võimalik õppida mustkunsti saladusi ja efektseid trikke kodust lahkumata, endale sobival ajal! 
Meie mustkunsti e-kursus sobib kõikidele, sõltumata asukohast või vanusest. Telli meelelahutuseks endale või kingituseks sõbrale!

Iga õppemooduli alguses saad
Mustkunstiteatrilt postipaki, mis sisaldab erineva raskusastmega mustkunsti
trikke ja rekvisiite. Lisaks saad ligipääsu meie e-õppe keskkonda, kus on kirjalikud õppematerjalid ja meister-mustkunstnik Fred-Erik Johansoni videoõpetused, mis on loodud spetsiaalselt selle e-kursuse jaoks. Videotundides õpetab  Fred neid trikke sooritama professionaalselt ja jagab
näpunäiteid, kuidas mustkunstnikud publikut selliste trikkidega hämmastada saavad. Fred jagab ka soovitusi, kuidas teile saadetud trikkidest saab luua tervikliku mustkunsti etteaste. Lisaboonusena saate iga pakiga
kaasa maagilise mõistatuse, millega saate enda taibukuse proovile panna, lahenduse avaldab mustkunstnik järgnevas õppemoodulis. Mustkunsti kursus arendab loogilist mõtlemist, käteosavust ja esinemisjulgust ning pakub meelelahutust tervele perele!

Videoõpetused teevad õppimise lihtsaks. Paralleelselt on võimalik lugeda kirjalikku piltidega õpetust. Küsimuste tekkides saab mustkunstnikule alati kirjutada:
Julgemad võlurid võivad meile saata ka video- ja pildimaterjali, kuidas edeneb mõistatuse lahendamine või kuidas uued trikid õnnestuvad. Vahvamad hetked avaldame autorite loal igakuiselt meie sotsiaalmeedias, parimatele auhinnad!

Hetkel on saadaval 2 õppemoodulit. Järgneva mooduli maksumus on 20 eurot. Hind sisaldab erinevaid mustkunsti rekvisiite ja trikke, kirjalikke juhendeid ja e-õppekeskkonna videoõpetusi.

Kursusega liitumine ja esimene moodul maksab 30 eurot.

NB! Sissejuhatava mooduli hind sisaldab üle tosina mustkunsti triki!


Kursusel osalejad saavad piiramatu ligipääsu e-keskkonnas olevatele õppematerjalidele.Kursusega liitumiseks palume sooritada tellimus ja teile saadetakse arve koheselt e-postile. Kõikidele arve õigeaegselt tasunud klientidele postitame esimese paki koheselt ja saadame info e-õppekeskkonna kohta. 
Kiirusta, sest kohtade arv on piiratud, praegu saavad alustada
veel 10 uut mustkunsti õpilast!

Lisainfo: e-kursus@mustkunstiteater.ee

Lisa ostukorvi30 €
Maagilisi hetki koos Mustkunstiteatriga!