Kommenteeri

"JÄNKU JA SÕBRAD 4 - PÜHADE MÜRISTUS"

 

Pühade müristus! Jänku ja tema sõbrad tulevad taas!

Mustkunstnik Fred-Erik Johansoni värvirõõmus illusioonishow, ainult 7 etendust! Ka sellel aastal tuleb Mustkunstiteatri lavale ülipopulaarne kevadetendus, seekord alapealkirjaga „Jänku ja sõbrad 4 - Pühade müristus!“ Etendus sobib tervele perele, põnevust ja mõistatusi jätkub nii väikestele kui suurtele pealtvaatajatele. Hea tuju etenduses astuvad lavale valged tuvid, karvased jänkud, armas merisiga ja papagoid... Kavas on muinasjutulised kadumise- ja ilmumise illusioonid, lõbusad numbrid koos publikuga ning uskumatu silmamoondus ja hämmastav käteosavus. Uutele illusioonidele lisaks on kindlasti programmis juba eelmisel aastal publiku südame võitnud hittnumbrid.

Etenduse kestus 1 tund ja 30 minutit, etendusel on üks vaheaeg. Teatrisaalis on kohvik, uksed avatakse 1 tund enne etendust.

NB! Peale etendust toimub Mustkunstiteatris ka õpituba, kus tulevad õpetamisele erinevad klassikalised mustkunsti trikid. Õpitoa kestus on 30 minutit. Sama päeva teatripileti omanikule on õpitoa soodustus -50%!

Lisa kommentaar

Email again: