Eesti esimene virtuaalne maagiashow

Mustkunstnik Fred-Erik Johanson esitab mustkunstietenduse otsepildis Mustkunstiteatri lavalt, personaalselt teie seltskonnale, teile sobival ajal. Lõbusad numbrid, hämmastavad trikid, uskumatu käteosavus ja humoorikas publiku kaasamine.
Mustkunstniku tähtpäevale või üritusele tellimine ei ole kunagi varem olnud nii mugav!

Mustkunstiteatri otsestuudio pakub kvaliteetset interaktiivset mustkunstietendust ekraani vahendusel. Vaata suurelt või väikeselt ekraanilt, kodust lahkumata.

Mustkunstiteatrist on saanud tipptasemel telestuudio. Keerukas installatsioon professionaalse valguse, heli ja mitme kaameraga on lasknud Fredil välja töötada unikaalse maagilise elamuse, mida saab kogeda ainult otsepildis interneti vahendusel.

Otseülekanne Mustkunstiteatri lavalt!

Lisa maagiat oma järgmisele online koosolekule või konverentsile koos Mustkunstiteater LIVE-iga!
Hea mõte enne või pärast koosolekut tiimi tuju tõsta. Mustkunstiteater LIVE toob mustkunstnik Fred-Erik Johansoni unikaalse segu huumorist, illusioonikunstist ja interaktiivsusest otse Teie elutuppa või kodukontorisse. Enneolematu elamus garanteeritud!

Eesti parim mustkunstnik Fred-Erik Johanson paneb iga etteaste kokku vastavalt ürituse dünaamikale ja publiku eelistustele. Fredi interaktiivne etendus on kaval, kaasahaarav, innovatiivne ja lõbus. Ta suhtleb otse publikuga videosilla vahendusel, luues muinasjutulise ja meeldejääva elamuse.

Ideed oma järgmisele üritusele:

  • Üllatus töötajatele, meeskonnale või klientidele, tuues inimesed kokku üle maailma. Mustkunstnik sobib üllatuskülaliseks ka igale virtuaalsele koosolekule: meeleolukas algus kohtumisele, väike tujutõstja vaheajaks või unustamatu finaal lõpetuseks.
  • Virtuaalne maagiline õhtujuht.
  • Toote või brändi integratsioon. Eritellimusel disainitud illusioon, mis sobib teie ürituse, brändi või sõnumiga.
  • Libatöötaja - Tutvustage Fredi, kui oma uut töötajat, luues humoorika, üllatusliku ja meelejääva elamuse.
  • Värske võimalus tähtpäevade tähistamiseks: meeleolukas ja kaasaegne viis, kuidas tähistada lapse sünnipäeva, juubelit või muud tähtpäeva.
  • Soodne ja mugav võimalus, et tellida oma perele äge, lõbus ja personaalne meelelahutus otsepildis koju. Üritusega saavad liituda ka kaugemal elavad sugulased-sõbrad, teenuse soodne hind sellest ei muutu!


Korduma kippuma küsimused:

Kuidas mustkunst läbi ekraani toimib?
Terve etendus on spetsiaalselt selleks otstarbeks loodud. Interaktiivne suhtlemine publikuga annab meile võimaluse kasutada palju põnevaid efekte, mida ei saagi laval "päris elus" teha. Need EI OLE kaarditrikid veebikaamerale, meil on üles ehitatud keerukas telestuudio, koos professionaalse heli ja valgusega. Ekraani vahendusel toimivad illusioonid on välja töötatud spetsiaalselt selle etenduse tarbeks.

Kas virtuaalne mustkunstietendus töötab kõigi suhtlusplatvormidega?
Vastavalt tellija soovile saame kasutada kõiki laialt levinud platvorme: ZOOM, GOOGLE MEET, SKYPE, MICROSOFT TEAMS, CISCO WEBEX jpt.
Lisaboonusena saame teha ülekande ka FACEBOOK LIVE-na või YOUTUBE-i.

Kas me saame kasutada ükskõik millist seadet, et etendusest osa võtta ja vaadata?
Jah, kindlasti. Etteaste töötab samamoodi, ükskõik kas sa kasutad lauaarvutit, tahvelarvutit või nutitelefoni. Kuna toome vabatahtlikud "lavale" videosilla vahendusel, siis eelduseks on töötav kaamerapilt ja mikrofon, et publikuga personaalselt suhelda.

Kui palju inimesi võib etendust vaadata/osa võtta?
Kui Mustkunstiteater korraldab üritust läbi enda Zoom Pro kasutaja, siis võib osalejaid olla kuni 1000 inimest. Kui me külastame Teie valitud platvormi, siis toimub etteaste teie soovil nii paljudele inimestele, kui platvorm võimaldab.

Kas me vaatame lihtsalt ettesalvestatud etenduse videot?
Ei, kindlasti mitte! Tegemist on otseülekandes etteastega, kus keerukad tehnilised lahendused annavad võimaluse otsekontaktiks publikuga reaalajas.

Kui pikk on etendus/etteaste?
Me koostame programmi vastavalt vajadusele, alates 10-minutilisest külalisetteastest kuni tunniajase illusioonietenduseni. Populaarseim etenduse pikkus jääb 30-40 minuti vahele.

Kas võtate arvesse ka erisoove?
Muidugi, me võime näiteks tähtpäevalise mõtteid lugeda või firma bossi etenduse staariks teha. Saame kasutada ürituse või brändi temaatikat, et teha elamus veelgi personaalsemaks. Andke oma ideest või erisoovist meile teada!

Lisainfo ja tellimine: info@mustkunstiteater.ee